U diskoteci u Kočanima u Sjevernoj Makedoniji izbio je požar koji je odnio najmanje 50 života, a rođaci i prijatelji mladih koji su te noći bili u klubu, na društvenim mrežama objavljuju fotografije svojih najmilijih, tražeći informacije o njima.
Na mrežama kruže fotografije Ivone, Božidara, Andreja, Viktora uz molbu da se javi netko tko zna jesu li u nekoj bolnici i gdje. Uz fotografije često ide i opis odjeće koju su nosili kada su krenuli u diskoteku.
Požar je izbio u trenutku dok je diskoteka bila puna ljudi, a uzrok su pirotehnička sredstva koja su korištena na bini.
Na snimkama se vidi trenutak kada prskalice udaraju do stropa i kako krovna konstrukcija počinje gorjeti, a plamen se širi velikom brzinom.
Najmanje 80 ljudi je prebačeno u bolnice, a navodno među stradalima ima i maloljetnika. Među ozlijeđenima je najmanje 20 osoba s teškim opeklinama.
Roditelji i rođaci ozlijeđenih obilaze bolnice u pokušaju da saznaju gdje su njihovi najmiliji. Pomolimo se za njih!